Your emotions are natural! You dont need to repress them

گریه نشانه ی ضعف است گریه حسرت مخرب است افسوس و خشم اشتباه است عصبانی اینجوری که معلوم است ما نباید هیچ حسی داشته باشیم خنثی ما در تمام زندگی در حال پنهان کردن احساساتمان هستیم عینک پنهان کردن احساساتی که واقعیند. بعد ما تعجب میکنیم که چرا استرس زیادی داریم استرس اضطراب و افسردگی داریم آخ چه اتفاقی می افتد اگر خودمان را رها کنیم؟ اگر در مقابل احساساتمان مقاومت نکنیم و هر احساسی را با آغوش باز بپذیریم بغل چرا تجربه ی احساساتی را که کاملا طبیعی هستند اشتباه میدانیم؟ پنج حس طبیعی وجود دارد: 

غم ناراحت این همان حسی است که به شما اجازه میدهد علی رغم میل باطنی بگویید خداحافظ و از یک رابطه ی آزار دهنده بیرون بروید. غم یک حس کاملا طبیعی است. اما هنگامیکه غم سرکوب شود تبدیل به افسردگی می شود. شما غم و اندوه را کنترل می کنید و افسردگی کنترل شما را به دست میگیرد.

خشم عصبانی این یک حس غریزی و محافظت کننده است و از ملزومات بقاست. خشم یک حس کاملا طبیعی است و به هیچ وجه مضر و خطرناک نیست. اما هنگامیکه خشم سرکوب شود تبدیل به عصبانیت و تندخویی می شود. شما خشم راکنترل می کنید و عصبانیت کنترل شما را به دست میگیرد. 

حسرت افسوس این حسی است که هنگامیکه موفقیت کسی را می بینیم به سراغ ما می آید. این حس همیشه باعث صعود و ترقی ما می شود. حسرت یک حس کاملا طبیعی است اما هنگامیکه حسرت سرکوب شود به حسادت تبدیل می شود. شما حسرت را کنترل می کنید و حسادت کنترل شما را به دست میگیرد.

ترس نگران تمامی این احساسات ریشه در ترس دارند که آنهم یک حس کاملا طبیعی است. ترسهای ما غرایز محافظت کننده ی ما هستند. نیاز است که با آنها مواجه شویم و آنها را ابراز کنیم. 

عشق قلب خود ترس بیانی از عشق است. و عشق بالاترین حس ما است.

راه حل مشکلات ما پایان بخشیدن به احساسات نیست، بلکه آغاز به بروز آزادانه ی آنها است بغل

از اینجا با یک دنیا عشق و قدرشناسی به دوست جان عزیزم...

 

/ 3 نظر / 40 بازدید
زردالو

قربون شما خواهر :-*** عجب عکسی انتخاب کردی! تو کف این عکسای پستهاتم نیلوووووووو [تایید] این در راستای همون کتاب "نیمه ی تاریک وجود" هست به نظرم. همون که فایل صوتیشو داشتم.

دزیره

مرسی خیلی خوب و مفید بود برام مخصوصا درست موقعی که احتیاج داشتم[لبخند]

مانیا

چه جالب